Myjki przemysłowe, regeneracja turbosprężarek Śląsk, Chorzów, Katowice, Gliwice, Tychy, Zabrze

Przekonaj się, że siła wody pod ciśnieniem poradzi sobie z nawet bardzo uciążliwym zabrudzeniem

Wiele czynności serwisowych dotyczących najróżniejszych urządzeń i pojazdów wymaga usuwania nagromadzonego podczas ich eksploatacji brudu. Ze względu na jego charakter, a więc np. spojony olejem pył na zewnętrznych powierzchniach podzespołów, czy też różne nagary i inne zabrudzenia wewnętrzne, staje się to czynnością niezwykle uciążliwą i długotrwałą. Warto zadbać o to, by nie musiało tak być. Tym bardziej, że wcale nie wymaga skomplikowanych w obsłudze urządzeń.

Skup się na tym, w czym jesteś najlepszy

Wiele z wykonywanych na co dzień przez mechaników napraw wymaga sporej wiedzy i doświadczenia. Niekiedy przyczyna usterki jest oczywista i może zostać zlokalizowana i potwierdzona bardzo łatwo i szybko, innym razem wymagać może więcej pracy. Trzeba wykonać szereg czynności, drobniejszych reparacji oraz wymian i po kolei w ten sposób eliminować możliwe przyczyny problemu, aby w końcu znaleźć tą właściwą. W przypadku jednej i drugiej sytuacji nierzadko trzeba mierzyć się z kłopotem, jakim jest usuwanie uporczywych zanieczyszczeń. Albo powoduje to odwlekanie prostej naprawy, albo wydłuża proces usuwania bardziej problematycznej. Jedno i drugie bywa irytujące. Jakkolwiek likwidacja różnego rodzaju brudu zawsze będzie nieodłącznym elementem pracy mechanika, to jednak nie po to zdobywał on swoje kwalifikacje – które ze względu na wzrastające skomplikowanie konstrukcji pojazdów muszą być stale podnoszone – aby teraz poświęcać tyle czasu na zmagania z nim. Stosowanie tradycyjnych metod wiąże się dużym nakładem pracy i długim oczekiwaniem na jej rezultaty. Warto więc rozszerzyć wyposażenie warsztatu o odpowiednie narzędzia – niezwykle przydatnym urządzeniem jest kabinowa myjka ciśnieniowa.

Jedyna tak doskonała myjka ciśnieniowa na rynku

Zanim specjaliści z firmy Rotortech przystąpili do konstruowania swojej myjki, gruntownie przeanalizowali wszystkie aspekty użytkowania sprzętu tego rodzaju. W ten sposób powstawało urządzenie nie tylko doskonale radzące sobie ze smarami, olejami, nagarami o pozostałościami po obróbce, ale charakteryzujące się wieloma zaletami użytkowymi, jak łatwość w transporcie i prostota obsługi. Wielkie znacznie ma fakt zastosowania systemu syfonowego zamiast filtrów, co pozwoliło zredukować koszty eksploatacji. Możliwość wykonania egzemplarza z przestrzenią roboczą o wymiarach dostosowanych do potrzeb przyszłego użytkownika powoduje, że w myjkę tego rodzaju może wyposażyć się każdy warsztat. Woda pod ciśnieniem 50 bar i w temperaturze 50º C znakomicie poradzi sobie z każdym typowym zabrudzeniem, z jakim mierzyć się trzeba w codziennej pracy większości warsztatów. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, po jakie można sięgnąć na rynku, aby ułatwić i przyspieszyć wykonywane naprawy