Myjki przemysłowe, regeneracja turbosprężarek Śląsk, Chorzów, Katowice, Gliwice, Tychy, Zabrze

O NAS

Kilka Słów O Nas

Rotortech

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek do wszystkich modeli samochodów osobowych,ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych, górniczych  i silników przemysłowych.

Ponadto jesteśmy producentem myjek przemysłowych oraz dystrybutorem wysokiej jakości myjek ultradźwiękowych hiszpańskiej firmy Brio Ultrasonics.

Świadczymy również usługi mycia w ultradźwiękach oraz pomagamy w doborze odpowiednich środków myjących do zastosowań przemysłowych. Przed zakupem myjek oferujemy możliwość przeprowadzenia własnych testów.

Myjki przemysłowe zarówno ultradźwiękowe jak i kabinowe cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem w firmach zajmujących się naprawą i regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn oraz ich konserwacją, a także we wszystkich firmach, gdzie precyzyjne usunięcie zanieczyszczeń wpływa na ostateczną jakość usługi. Myjki te niosą ze sobą również ważną zmianę w stronę ekologicznego procesu mycia, ich użytkowanie ogranicza czas mycia, zużycie energii  oraz ogólne koszty i udział człowieka.

W zakresie regeneracji turbosprężarek pracujemy na zaawansowanej wyważarce wysokoobrotowej VSRBigTwin firmy CIMAT gwarantującej najwyższą jakość i precyzję oraz na urządzeniu Turbo Test przeznaczonym do końcowych testów przepływu, szczelności oraz ciśnienia doładowania.

Na regenerowane turbosprężarki udzielamy od 12-24 miesięcznej gwarancji.

Regeneracja turbosprężarek powinna składać się z profesjonalnej diagnostyki, prawidłowej naprawy i właściwego montażu.

Na podstawie oględzin starej turbosprężarki poinformujemy o przyczynach jej uszkodzenia, które najczęściej leżą po stronie uszkodzeń podzespołów silnika. Ich zignorowanie  może w krótkim czasie doprowadzić do podobnego uszkodzenia turbiny, a  spojrzenie wstecz staje się ważnym źródłem informacji.

Prawidłowa diagnoza opiera się o wiedzę z zakresu budowy i pracy  turbosprężarki oraz z obszaru mechaniki samochodowej.

Regeneracja turbosprężarek odbywa się na wysokiej jakości częściach przechodząc przez wszystkie etapy od prawidłowej diagnostyki aż do końcowych testów przepływu.

Zaniżanie cen regenerowanych turbosprężarek wynika często  z wykorzystania starych bądź niskiej jakości części, a sam proces regeneracji odbywa się na zaledwie jednym z trzech koniecznych do profesjonalnej regeneracji urządzeń.