Myjki przemysłowe, regeneracja turbosprężarek Śląsk, Chorzów, Katowice, Gliwice, Tychy, Zabrze

Idealna czystość każdej powierzchni bywa koniecznością. Dziś jej zapewnienie stało się proste

Produkcja wielu rodzajów elementów składa się z szeregu procedur, z których część może pozostawiać po sobie zanieczyszczające wyrób odpadki, inne zaś wymagają tego, by poddawany im obiekt był absolutnie czysty. Osobna sprawa to konieczność zadbania o to, by wyrób końcowy przekazany do dystrybucji, a następnie do klienta, lub do montażu w docelowym miejscu zastosowania nadawał się do tego od razu, a więc nie wymagał np. usuwania żadnych niepożądanych zabrudzeń. Oznacza to konieczność włączenia w proces produkcyjny czynności czyszczących, które nie będą pozostawiać żadnych wątpliwości co do swojej skuteczności.

Każdy egzemplarz tak samo doskonały

Powodzenie zwłaszcza seryjnej produkcji jakiegokolwiek elementu wymaga tego, by po każdej ze składających się na nią czynności wszystkie egzemplarze w równym stopniu nadawały się do kolejnej. Usuwanie tych, które nie odpowiadają wymogom dalszego wykańczania czy cofanie ich na powtórne w ramach poprzednich etapów i reagowanie na inne tego typu pojawiające się błędy i problemy, może, zależnie od skali i sposobu organizacji pracy, być poważnym kłopotem. Wszystko to skutkuje straconym czasem lub materiałem. Dlatego tak ważne jest, by każdy z wykonywanych zabiegów był skuteczny. Dotyczy to także czyszczenia. To jest jeden z obszarów, w których znakomicie sprawdzi się ultradźwiękowa myjka przemysłowa. Zastosowanie tej metody całkowicie niweluje ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń poddawanych jej delikatnych elementów, zapewniając jednocześnie wysoką skuteczność w usuwaniu najróżniejszych zanieczyszczeń. Czy to w postaci opiłków, wiórów, różnego rodzaju chemii, past, czy olejów bądź smarów. Czas wykonywania takiego czyszczenia jest ponadto bardzo krótki, a w dodatku jest ono skuteczne nawet w miejscach, do których dostęp jest utrudniony. Każda powierzchnia zostaje m.in. dokładnie odtłuszczona, więc nadaje się np. do malowania.

Sięgaj po doskonały sprzęt i ciesz się jego skutecznością

Technologia czyszczenia ultradźwiękami będzie mogła przynieść najlepsze efekty wówczas, gdy skorzystamy z niej za pomocą odpowiedniej klasy sprzętu. Rotortech jest wyłącznym polskim dystrybutorem hiszpańskiej marki TierraTech, czyli cenionego wytwórcy tego rodzaju urządzeń. Charakteryzuje je m.in. energooszczędność, a także bardzo prosty, intuicyjny sposób obsługi. Wielkie znaczenie dla komfortu pracy ma także ich cichobieżność – nie przekraczają 70 dB. Co ważne, doskonała jakość i cechy użytkowe idą tutaj w parze z atrakcyjną ceną. Zapraszamy zatem do kontaktu – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.