Myjki przemysłowe, regeneracja turbosprężarek Śląsk, Chorzów, Katowice, Gliwice, Tychy, Zabrze

Potrzeba matką wynalazków. Tak stworzyliśmy myjkę ciśnieniową jedyną w swoim rodzaju

W szeroko pojmowanej branży technicznej nie ma miejsca na żadne kompromisy. Czy to motoryzacji, rolnictwie, przemyśle, czy też jakiejkolwiek innej dziedzinie, w której maszyny odgrywają wiodącą rolę, należy wyjątkowo dbać o precyzję i jakość wszelkich wykonywanych czynności. Niewątpliwie jednym z takich zadań jest czyszczenie podzespołów i narzędzi. W firmie Rotortech przeanalizowaliśmy potrzeby własne i partnerów, a następnie wykorzystaliśmy nasze bogate doświadczenia oraz opinie klientów, aby zaprojektować uniwersalne, niezawodne, proste i tanie w eksploatacji urządzenia: kabinowe myjki ciśnieniowe, jakie znajdą wiele praktycznych zastosowań w każdym warsztacie.

Jak pracować lepiej, szybciej i wygodniej?

Takie pytania zadają sobie w każdym przedsiębiorstwie, optymalizacja procesów niejednemu logistykowi i inżynierowi spędza sen z powiek. Przez lata jedną z najważniejszych gałęzi działalności Rotortech była regeneracja turbosprężarek, we wszelkiego typu silnikach: dla samochodów osobowych, ciężarowych, dla maszyn przemysłowych, budowlanych itd. W pewnym momencie doszliśmy do wniosku, że stosowane przez nas rozwiązania i urządzenia są zwyczajnie niewystarczające. Najlepszym przykładem będą tutaj obecne w większości myjek warsztatowych filtry zbierające zanieczyszczenia. Konieczność ich regularnej wymiany, niejednokrotnie mocno problematycznej, generowała zbyt wysokie koszty. Nasza myjka ciśnieniowa posiada system syfonowy, co znacząco upraszcza i przyspiesza podstawowe serwisowanie. A to tylko przykład funkcjonalnego elementu, jaki wdrożyliśmy do naszego projektu.

Małe szczegóły składają się na duże usprawnienia

Myjki kabinowe Rotortech posiadają niewrażliwe na zabrudzenia pompy o rzeczywistej wydajności 17 litrów na minutę, co generuje ciśnienie na poziomie 50 barów. W połączeniu z opcją podgrzewania wody do 50 stopni Celsjusza, zapewnia to niezrównaną efektywność mycia części mechanicznych. Czy to potencjalnie niebezpieczne dla osoby pracującej przy urządzeniu? Bez obaw – zainstalowane na stałe rękawice robocze powstają z dodatkowo wzmocnionego lateksu, co przy prawidłowej obsłudze całości redukuje zagrożenie do zera. Rzecz jasna wyłącznik mycia naciska się stopą, bez potrzeby wyjmowania rąk. Dzięki zamontowanemu pistoletowi odmuchowemu wyczyszczone części można od razu wysuszyć.

Razem z bogatym wnętrzem idzie solidna i praktyczna warstwa zewnętrzna. Kabiny budujemy ze stali nierdzewnej, co razem z najwyższej jakości komponentami stanowi świetną gwarancję długowieczności urządzenia. Całość można łatwo rozebrać na 3 podstawowe części, aby myjkę ciśnieniową do warsztatu szybko przestawić i zmontować już w innym kącie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Rotortech na zakup bądź tygodniową dzierżawę maszyn – więcej na naszej stronie internetowej.