Myjki przemysłowe, regeneracja turbosprężarek Śląsk, Chorzów, Katowice, Gliwice, Tychy, Zabrze

Sondujesz zakup myjki warsztatowej? Zobacz, dlaczego będzie ona przydatna w Twoim biznesie

Nie mamy żadnych wątpliwości, że każdy fachowiec powinien mieć dostęp do profesjonalnego sprzętu, aby jego praca charakteryzowała się najwyższym poziomem efektywności. Prowadzisz własny warsztat samochodowy lub inne przedsiębiorstwo, które wymaga zachowywania czystości różnych elementów? Myjka ciśnieniowa Rotortech to urządzenie skrojone pod Twoje oczekiwania.

Najmocniejsze strony kabinowej myjki ciśnieniowej. Sprawdź, jak usprawnić swoją pracę

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że myjka ciśnieniowa marki Rotortech w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej. Materiał tego typu jest gwarancją posiadania urządzenia pierwszorzędnej klasy. Niezwykle popularna w branży nierdzewka jest całkowicie odporna na korozję i przystosowana do pracy z cieczą. Również skrajnie niskie lub wysokie temperatury nie robią wrażenia na wykończeniach ze stali typu inox. Oferowana przez naszą firmę myjka ciśnieniowa osiąga maksymalny zakres pracy wynoszący 50

stopni w skali Celsjusza przy ciśnieniu równym 50 bar. Taka specyfikacja zapewnia najwyższy poziom efektywności mycia części mechanicznych o skomplikowanej i nienaturalnej budowie. Wymieniając największe zalety tego typu maszyn nie sposób wspomnieć o pompie wodnej, która umożliwia dostarczenie nawet do 17 litrów cieczy w ciągu sześćdziesięciu sekund. Jest to wynik gody podziwu, a w celu osiągnięcia maksymalnego zadowolenia przez Klienta końcowego dajemy możliwość personalizacji maszyny – zaadaptuj ją do wymiarów własnej przestrzeni roboczej.

Dostępne w asortymencie naszej firmy myjki ciśnieniowe są również bajecznie proste w obsłudze. W zależności od wybranego modelu, podniesienie klapy głównej odbywa się ręcznie bądź w sposób całkowicie automatyczny. Po umieszczeniu zanieczyszczonego elementu w kabinie i jej szczelnym zamknięciu wystarczy uruchomić maszynę i włożyć dłonie w lateksowe rękawice. Korzystając z nich masz stuporcentową pewność, że Twoje ręce podczas czyszczenia zostaną całkowicie suche. Obsługa właściwa ogranicza się do operowania strumieniem wody za pomocą regulatora ciśnienia.

Bezawaryjność produktów to znak rozpoznawczy dla myjek ciśnieniowych firmy Rotortech

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Ciebie jest posiadanie sprawnego sprzętu, który jest gotowy do pracy w niemalże każdych warunkach. To właśnie z tego powodu nasza myjka ciśnieniowa została zaprojektowana w sposób maksymalnie ograniczający awaryjność. Jak tego dokonaliśmy? Zastosowanie nowoczesnego systemu syfonowego i całkowita rezygnacja z filtrów wznosi niezawodność maszyny na nieosiągalny dotychczas poziom. Na każdy produkt sygnowany logo firmy Rotortech dajemy dwanaście miesięcy gwarancji, podczas których oferujemy pełną pomoc serwisową oraz doradztwo w zakresie użytkowania innowacyjnych myjek ciśnieniowych.