Myjki przemysłowe, regeneracja turbosprężarek Śląsk, Chorzów, Katowice, Gliwice, Tychy, Zabrze

Myjka warsztatowa RPC Standard przedstawia sobą zupełnie nowa jakość. Prezentujemy część zalet naszego produktu!

Każdy fachowiec potrzebuje profesjonalnego wyposażenia, aby móc skutecznie wykonywać swoją pracę. W szczególności dotyczy to tych zawodów, które mają styczność z wymagającymi technologiami oraz skomplikowanymi maszynami. Warsztaty i punkty serwisowe w motoryzacji czy rozmaitych gałęziach przemysłu wykonują wiele czynności, w tym usuwanie zanieczyszczeń nagromadzonych podczas eksploatacji. Produkt Rotortech, myjka warsztatowa RotorPoweClean RPC Standard, wprowadza w tym zakresie szereg niezwykle przydatnych rozwiązań.

Choć to maszyna stacjonarna, można ją łatwo i szybko przenieść z miejsca na miejsce

Jednym z bardziej kłopotliwych dla mechaników zagadnień jest wykorzystanie do maksimum dostępnej przestrzeni – zazwyczaj mocno ograniczonej. W warsztacie trzeba niezwykle uważnie gospodarować powierzchnią użytkową. Z jednej strony trzeba pomieścić wszystkie niezbędne narzędzia, środki chemiczne czy części zamienne, a jednocześnie z drugiej zapewnić sobie oraz pozostałym pracownikom komfortową pracę. Nasza myjka warsztatowa Rotortech RPC Standard w zakresie ergonomii wyróżnia paroma użytecznymi cechami konstrukcyjnymi.

Po pierwsze: mechanizm otwierania pokrywy – zarówno w wariancie pneumatycznym, jak też manualnym – pozwala na swobodne ustawienie urządzenia tuż przy ścianie. W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku modeli, w naszym sprzęcie nie ma konieczności pozostawiania miejsca z tyłu dla otwartej części obudowy. Po drugie: cała maszyna składa się tak naprawdę z trzech modułów, które łatwo rozłożyć, a następnie połączyć z powrotem. Dzięki temu jakakolwiek reorganizacja stanowisk roboczych może przebiegać nadzwyczaj szybko i sprawnie, bez powodowania jakichkolwiek opóźnień w harmonogramie pracy.

Nierdzewna stal gwarantuje najwyższą jakość wykonania poszczególnych elementów

Do naszych produktów zawsze używamy najlepszych dostępnych komponentów – takich, które cechują się odpowiednimi parametrami, a zarazem nie zawyżają kosztów. W przypadku korpusu osłaniającego co bardziej wrażliwe podzespoły zdecydowaliśmy się na pierwszogatunkową stal nierdzewną. Ten materiał zapewnia myjce warsztatowej Rotortech maksymalny poziom ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W ten sposób zadbaliśmy o to, aby nasze urządzenie wykazywało się jak najdłuższą żywotnością i bezawaryjnością.

Powyższe przykłady stanowią oczywiście tylko niewielką część spośród szerokiego wachlarza walorów naszego sprzętu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z przedstawicielami Rotortech – jesteśmy pewni, że będąca chlubą firmy myjka warsztatowa będzie dobrze służyć przez długie lata!